M.Z.KİMYASAL.ÜR.VE TEM.MALZ.GIDA TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Firmamız Genel Müdürümüz Mete Akçay girişimi ile 2005 yılında kurulmuştur.

Vizyonumuz

Genel merkezi İzmir olan firmamız Worldchem markası ile endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri üretimi yaparak,  profesyonel satış ekibi, bayii ve distribütör ile tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz

Worldchem markamız ile ilk önceliğimiz; Dürüstlük politikamız çerçevesinde, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktır. Endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri, sektörlere özel geniş ürün yelpazesi, ihtiyaçlara yönelik özel üretim ürünleri ve AR-GE çalışması desteği ile firmamızı ülke sınırlarının dışında da tanıtmak ve ihracatta da örnek teşkil etmek hedeflerimiz içinde yer almaktadır.

WORLDCHEM

Hakkımızda

Yaşamın devamlılığı içim çevresel sürdürülebilirliğin korunmasının gerekliliğine inanıyor ve bunun bilinci ile tüm üretim aşamalarımızın ve ürünlerimizin çevre dostu özelliğine uygun sistemde olmasına önem göstermekteyiz.

Fabrikamız son teknoloji üretim tesisi ve konusunda uzman personeli ile üretimini gerçekleştirmektedir. Ar-Ge laboratuvarımızda mevcut ürünlerimizi daha da geliştirerek çalışmalar ve yeni ürünler yapılmasının yanı sıra;  firmaların kendi ihtiyaçlarını ve problemlerine göre çözüm sağlayarak özel ürünlerin üretimini de yaparak kişi ve firmalara özel üretim hizmetini başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

Ürün yelpazesinin çeşitliliğin yanı sıra kısa sürede özel ürün üretimi geliştirme kapasitemiz firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli unsur olup, sektörde lider olmamızı sağlamaktadır.

Temiz Adımlarla
İlerliyoruz.

İçinde bulunduğumuz yüzyıl; birçok teknolojik ürün, imkan ve hizmeti insanlığa sunarken, ekolojik çeşitlilik ve yaşam üzerinde telafisi imkansız hasarlar yaratarak, dünyamız için hayati önem taşıyan varlıkları da alıp götürmektedir.

Hijyene giden yol WORLDCHEM’den geçmektedir.

WORLDCHEM, endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri konusunda faaliyet göstermektedir. WORLDCHEM, alanında yurtiçi ve yurtdışında geçerliliği kabul görmüş kalite belgeleri ile tescillenmiş ve sizlere ulaşmadan önce kalite kontrol aşamalarına titizlikle tabi tutulmuş ürünleri ile sadece temizliği değil aynı zamanda ‘Hijyen’i de sağlamaktadır.

WORLDCHEM

Hijyene giden yol WORLDCHEM’den geçmektedir.

2005
BAŞLANGIÇ
5000
MUTLU MÜŞTERİ
25
ÜLKE
17
İŞLETMEDE YILLAR
16
ÜRÜN GRUBU
750
PROJE